ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДА та ВИРОБНИЧУ ПРАКТИКУ В гр.3-Є

                  НАКАЗ про державну атестацію та виробничу практику в групі 3-Є

УВАГА! КАРАНТИН!

В зв’язку з оголошенням карантину в навчальних закладах України з 12 березня по 03 квітня 2020 року згідно постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020р. «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», «Про організацію освітнього процесу на період карантину» від 16.03.2020 №01/107 МОН України НМЦ ПТО у Луганській області, наказу МОН України «Про затвердження Положення про інстутиційну форму здобуття професійної (професійно-технічної) освіти» та наказу по ліцею №56 від 12.03.2020р. «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та на підставі рішення педагогічної ради Золотівського професійного ліцею від 13.03. 2020 р. протокол № 8:

 - На період карантину відмінено проведення навчальних, виховних, спортивних та інших масових заходів у приміщеннях та на території навчального закладу;

Учням забороняється відвідувати ліцей;

- Під час призупинення освітнього процесу в ліцеї навчання учнів не припиняється - використовуємо технології дистанційного навчання. Працюємо на існуючій платформі, що є інструментом реалізації експерименту Всеукраїнського рівня "Організація професійного навчання учнівської молоді й дорослих, які проживають на тимчасово окупованій території та лінії розмежування". Нагадуємо алгоритм входу до системи та використання:

ЗАВАНТАЖИТИ ПАМ'ЯТКУ МОЖНА ТУТ:               ЗАВАНТАЖИТИ НАКАЗ ПО ЛІЦЕЮ МОЖНА ТУТ:

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ТРЕНІНГИ. ЗАВІТАЛИ МИ ДО ШКОЛИ :))

27 - 28 лютого тренерами з числа педагогічних працівників Золотівського професійного ліцею було продовжено профорієнтаційну кампанію у формі тренінгів по школах Попаснянського району (у рамках виконання пункту 6 Указу Президента України від 08.11.2019 № 837/2019 "Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави").

Цього разу ми відвідали школярів Золотівської багатопрофільної гімназії та Новоіванівської філії Гірської багатопрофільної гімназії.

Дякуємо школярам за плідну роботу та активність, а керівництву шкіл та педагогічному колективу за сприяння в організації та проведенні тренінгів. 

 

 

ФОТОАЛЬБОМ 

https://www.zplicey.com/kopiya-dosyagnennya